آرایشی و زیبایی, مراقبت و سلامتی

استفاده از سرم ویتامین C (گام به گام )

استفاده از سرم ویتامین C

باید در مورد نحوه استفاده از سرم ویتامین C صحبت کنیم. از آنجایی که ویتامین C در دنیای مراقبت از پوست محبوبیت زیادی پیدا کرده است، درک اینکه چگونه می توان از مزایای بی پایان این سرم همه کاره به بهترین وجه بهره برد، بسیار مهم شده است. کمربندت رو ببند؛ ما نحوه و زمان استفاده از سرم ویتامین C و همچنین نکاتی را برای موثرتر کردن آن توضیح خواهیم داد تا از مزایای آن به بهترین میزان استفاده کنید.

فواید سرم ویتامین C

آنتی اکسیدان. تقویت کننده کلاژن روشن کننده. ویتامین C BFF شما برای سلامت کلی پوست است زیرا در چندین جبهه از محافظت گرفته تا ترمیم و شب مبارزه می کند. ما قبلاً در مورد فواید ویتامین C صحبت کردیم، اما در اینجا یک لیست کوتاه برای تجدید حافظه شما در مورد آنچه که این عنصر اصلی هر روتین مراقبت از پوست می تواند انجام دهد، آورده شده است:

پیری زودرس پوست را به تاخیر می اندازد
رنگ پوست را یکنواخت می کند
ضد التهاب
تولید کلاژن را تحریک می کند
به حفظ رطوبت پوست کمک می کند
نحوه استفاده از سرم ویتامین C
ویتامین C به لطف توانایی آنتی اکسیدانی قوی خود جزء همه کاره بسیاری از روتین های مراقبت از پوست است. توصیه می‌کنیم برای جلوگیری از پیری زودرس ناشی از رادیکال‌های آزاد، سرم ویتامین C را در روتین صبحگاهی خود قرار دهید و از سرم ویتامین C در شب زمانی که پوست در حالت ترمیم طبیعی است، استفاده کنید.

از طرف دیگر، اگر پوست شما نسبتاً حساس است، توصیه می‌کنیم فقط شب‌ها از سرم ویتامین C استفاده کنید زیرا در طول روز ممکن است پوست شما را مستعد قرمزی و آفتاب سوختگی کند. آلیسیا یون، متخصص زیبایی در نیویورک و کره توضیح می‌دهد: «کسانی که پوست حساسی دارند، گاهی اوقات متوجه می‌شوند که استفاده از آن در طول روز به دلیل سطح pH پایین‌تر که معمولاً در محصولات ویتامین C یافت می‌شود، باعث سوزش می‌شود… قرار گرفتن در معرض نور خورشید می‌تواند این بیماری را تشدید کند. تحریک».

 

زمان استفاده از سرم ویتامین C

به طور کلی، بهترین زمان برای استفاده از سرم ویتامین C صبح، بعد از پاکسازی و تقویت پوست صورت و قبل از مرطوب کننده و SPF است. اگر می‌خواهید فواید آن را به حداکثر برسانید و پوست خیلی حساسی ندارید، می‌توانید آن را صبح و عصر استفاده کنید.

برای یک برنامه گام به گام برای روتین روز و  شب به زیر مراجعه کنید:

استفاده از سرم ویتامین سی در روز

پاکسازی: چربی و سلول های مرده را از بین ببرید
تون: پوست را شاداب کنید
از سرم ویتامین C استفاده کنید
مرطوب کردن: هیدراتاسیون را اضافه کنید و رطوبت را به دام بیندازید
ضد آفتاب: حداقل SPF 30 با محافظت در برابر UVA و UVB

استفاده از سرم ویتامین سی در شب

پاکسازی: آرایش، کرم ضد آفتاب و گرد و غبار را بشویید
تن: آثار آرایشی، کثیفی و باکتری‌ها پاک می‌شود
درمان لکه: از بین بردن جوش ها یا لکه های تیره
لایه لایه سرم ویتامین C
مرطوب کردن: همه چیز را به دام بیندازید
چگونه غلظت سرم ویتامین C مناسب را برای نوع پوست خود تعیین کنید
دانستن غلظت مناسب ویتامین C برای نوع پوست شما برای به حداکثر رساندن اثربخشی ضروری است. در راهروهای مراقبت از پوست، ویتامین C را در غلظت 20 درصد خواهید یافت.

اگر پوست شما حساس یا خشک است، باید از محصولی با غلظت کم استفاده کنید. چیزی بین 5 تا 10 درصد این کار را انجام خواهد داد. می توانید به تدریج غلظت را تا 15 درصد افزایش دهید و نحوه واکنش پوست خود را یادداشت کنید. انواع پوست های معمولی، مختلط و چرب معمولاً می توانند غلظت 20٪ را تحمل کنند، اما به تدریج برای کمک به ایجاد تحمل پوست استفاده می شود.

 

چند بار باید از سرم ویتامین C استفاده کرد؟

استفاده روزانه از سرم ویتامین C برای حداکثر محافظت و ترمیم کلیدی است. استفاده مداوم و روزانه از ویتامین C به عنوان بخشی از مراسم مراقبت از پوست صبح و عصر شما کاملا بی خطر است. در واقع، مطالعات استفاده از سرم ویتامین C را دو بار در روز یا حتی هر هشت ساعت برای افزایش فواید توصیه می‌کنند.

 

چه زمانی نتایج سرم ویتامین C را خواهیم دید؟

با ویتامین C، نتایج تجمعی هستند و چندین ماه طول می کشد تا به وضوح آشکار شوند. استفاده طولانی مدت از سرم ویتامین C ضروری است، به خصوص اگر قصد دارید لکه های تیره سرسخت را روشن کنید یا خطوط ظریف و چین و چروک را کاهش دهید. نشان داده شده است که استفاده روزانه از ویتامین C موضعی برای حداقل سه ماه ظاهر چین و چروک و همچنین بافت پوست و ظاهر کلی را بهبود می بخشد.

 

 استفاده از سرم ویتامین C قبل و بعد

در یک آزمایش بالینی، بیست و هشت زن از سرم Brightening Boost Vitamin C ما به مدت چهار هفته استفاده کردند. همانطور که می بینید، کاهش قابل توجهی در ظاهر خطوط ریز وجود دارد، در حالی که استحکام، بافت و روشنایی کلی نیز بهبود یافته است. به سلامتی برای نتایج به سطح شما!

 

نحوه نگهداری سرم ویتامین C

تا آنجا که علاقه ما به ویتامین C ادامه دارد، بخش کمتر خوشایند آن این است که یک عنصر به شدت ناپایدار است که به راحتی با قرار گرفتن در معرض نور خورشید و اکسیژن غیرفعال می شود. از این رو، دانستن نحوه ذخیره سرم ویتامین C و طرز استفاده از سرم ویتامین C برای جلوگیری از تخریب و بی اثر شدن آن بسیار مهم است. برای بهترین کار، باید سرم ویتامین C از پیش فرموله شده خود را در یک فضای خنک و تاریک نگهداری کنید – یخچال مکان خوبی برای حفظ تازگی و اثربخشی آن تا زمانی که ممکن است است. اما این مورد در مورد سرم خود فعال Brightening Boost Vitamin C ما صدق نمی کند زیرا این بسته هرگز اجازه نمی دهد نور، هوا یا گرما وارد فرمول شود.

عوارض جانبی بالقوه سرم ویتامین C

استفاده از سرم‌های ویتامین C بی‌خطر است، اما همیشه بهتر است هنگام افزودن یک محصول جدید به روتین خود، یک پچ آزمایشی انجام دهید تا نحوه واکنش پوستتان به آن و طرز استفاده از سرم ویتامین C را مشاهده کنید. در موارد نادر، افرادی که پوست حساسی دارند، پس از استفاده از ویتامین C روی پوست، احساس سوزن سوزن شدن، قرمزی یا خارش می کنند.

جفت های سرم ویتامین C توصیه شده

ویتامین C به عنوان یک ماده همه کاره، به خوبی با اکثر مواد فعال مراقبت از پوست جفت می شود. به عنوان مثال، اگر می خواهید یک دفاع آنتی اکسیدانی قوی داشته باشید، ویتامین C را با ویتامین E و اسید فرولیک جفت کنید. ثابت شده است که این دو ویتامین قدرت آنتی اکسیدانی یکدیگر را تحریک می کنند و اسید فرولیک یک تقویت کننده آنتی اکسیدانی است که توانایی. مبارزه با رادیکال های. آزاد ویتامین های C و E را دوچندان می کند. این تهدید سه گانه به شما کمک می کند تا از علائم پیری زودرس جلوگیری کنید.

 

نحوه استفاده از سرم ویتامین C و رتینول

زمانی که دو قهرمان مراقبت از پوست در روتین شما با هم ملاقات می کنند، سلاح مخفی برای رفع مشکلات پوستی است – موردی خاص: نحوه استفاده از ویتامین C و رتینول. آنها هر دو در ضخیم کردن پوست با تقویت کلاژن و یکنواخت شدن پوست. عالی هستند و توانایی های بسیار خوبی برای خنثی کردن رادیکال های آزاد و تقویت سیستم دفاعی آنتی اکسیدانی دارند، بنابراین آنها کمک های ضروری هستند که باید در کنار هم استفاده کنید. با توجه به اینکه رتینول باید در شب استفاده شود، صبح سرم ویتامین C خود را لایه لایه کنید و محصول رتینول را برای استفاده PM بگذارید.

یا اگر می خواهید از آنها در روال یکسان استفاده کنید (در شب توصیه می شود)، باید از نحوه لایه بندی صحیح محصولات مراقبت از پوست آگاه باشید. بله، قانون کلی از نازک ترین تا ضخیم ترین است، اما PH نیز مهم است. به این ترتیب، اسیدی ترین محصول باید ابتدا استفاده شود. بنابراین، روی سرم ویتامین C خود بمالید، 20 دقیقه صبر کنید و رتینول را دنبال کنید.

 

نحوه استفاده از سرم ویتامین C و COQ10

طرز استفاده از سرم ویتامین C . راه دیگری برای. به دست آوردن. بهترین نسخه. از پوست شما است. زیرا آنها. به طور مشابه. در تقویت.دفاع آنتی اکسیدانی. محو شدن. لکه های تیره و القای کلاژن عمل می کنند. اما چگونه از سرم ویتامین C و CoQ10 با هم استفاده کنیم؟ با توجه به اینکه ویتامین C محلول در آب و CoQ10 محلول در چربی است، ویتامین C در درجه اول و سپس CoQ10 قرار می گیرد. یا، می توانید از CoQ10 در صبح و ویتامین C در شب استفاده کنید. ممکن است در عرض چهار هفته شاهد بهبود قابل مشاهده باشید.

نحوه استفاده از سرم ویتامین C و رسوراترول

طرز استفاده از سرم ویتامین C و رسوراترول به طور هم افزایی برای ایجاد پوستی سالم تر و دفاع آنتی اکسیدانی قوی عمل می کنند و باید با همکاری آنها از قدرت آنها تجلیل شود. اگر از سرم ویتامین C و مرطوب کننده حاوی رسوراترول استفاده می کنید، ابتدا باید سرم را لایه لایه کنید. اگر هر دو در سرم هستند، ابتدا باید ویتامین C را لایه برداری کنید، سپس سرم رزوراترول را دنبال کنید تا آنچه که محلول در چربی است پس از مولکول های محلول در آب می رود. سرم ویتامین C و رسوراترول را می توان در صبح استفاده کرد زیرا هر دو قدرت آنتی اکسیدانی یکدیگر را تقویت می کنند و در طول روز در برابر رادیکال های آزاد محافظت می شوند.

محصولات توانمند برای امتحان
در لیوسا مارت، ماموریت ما تعیین استاندارد جدیدی برای مراقبت از پوست موثر است تا بتوانید از درهم‌کاری‌ها بکاهید و محصولاتی را انتخاب کنید که واقعاً کار می‌کنند بدون اینکه نگران نباشید که محیط روزانه آنها را غیرفعال می‌کند. برای ما، عوامل از دست. رفته یک علت گمشده هستند. بنابراین، به خودتان (و پوست) لطف کنید و سرم Brightening Boost Vitamin C ما را امتحان کنید. و اگر می خواهید پوست خود را شروع کنید و به محافظت، سفت، یکنواختی و صاف کردن آن کمک کنید، کرم رفع لک و تیرگی یا کرم آبرسان روغن برگ درخت چای + ویتامین A  یا سرم پوستی ویتامین C را انتخاب کنید و آنها را با هم جفت کنید تا اثرات آنها را افزایش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × two =